Dzień pełen wrażeń – ok.godz.10:00 skontaktował się z Zarządem Stowarzyszenia redaktor TVP3 – Pan Piotr Chudziński, który chciał nagrać krótki wywiad z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa.
Materiał puszczony w TVP3 w dniu dzisiejszym zawierał tylko wybiórcze fragmenty tej rozmowy, a filmik został wykorzystany z wcześniejszego nagrania ( ze względu na obecną sytuację ogłoszonego stanu epidemii w Polsce). 
Zarząd Stowarzyszenia KochaMY chciałby odnieść się do wypowiedzi w materiale jakoby ” walczył” o powstanie Warsztatów Terapii Zajęciowej. Zarząd  prowadzi rozmowy z władzami jednostek odpowiedzialnych za utworzenie Warsztatów Terapii Zajęciowej, mając nadzieję, że takie Warsztaty powstaną w przyszłości na naszym terenie. Jednak rozmowy to nie „walka” tylko wymiana spostrzeżeń i zwrócenie uwagi na to, że w niedalekiej przyszłości osoby z niepełnosprawnościami kończące swoją edukację, nie będą miały miejsca w istniejących obecnie placówkach tego typu. Mamy jednak nadzieję, że do tego czasu powstanie podobna placówka i problem się rozwiąże.

W tym roku sytuacja związana z ogłoszonym stanem epidemii nie pozwoliła nam się spotkać, dlatego przypominamy zdjęcia z zeszłego roku 🙂

Poniżej kilka zdjęć naszych wspaniałych osób z  Zespołem Downa   z różnych naszych spotkań. Zobaczcie jakie to wyjątkowe osóbki 🙂

A tutaj galeria wsparcia w dzisiejszym dniu naszego Stowarzyszenia dla osób z Zespołem Downa. Dziękujemy 🙂 KochaMY 🙂