W piątek 07.06.2019 r. dzięki uprzejmości p. Beaty Baran – Dyrektor NOK nasze Stowarzyszenie miało okazję wejść na próbę p. Moniki Kuszyńskiej. Pomimo upałów, zmęczenia oraz zaskoczenia p. Monika zaśpiewała dla nas  oraz wyraziła zgodę na zdjęcia za co SERDECZNIE dziękujemy.  Otrzymała również od nas bukiet kwiatów i upominek.

Monika Kuszyńska była wokalistka Varius Manx w 2006 roku wracając z koncertu wraz zespołem miała wypadek. Samochód prowadził lider zespołu Robert Janson. Najbardziej ucierpiała Monika – została sparaliżowana. Siła walki i ciężka rehabilitacja nie przyniosła spodziewanych efektów. Dla p. Moniki zakończył się pewien etap życia, z którym związała wszystko. Jednak życie dało jej drugą szansę – znalazła swoją miłość. Jej wybrankiem jest Jakub Raczyński, saksofonista i menadżer zespołu, z którym obecnie wokalistka koncertuje i nagrywa. Mąż jest dla niej podporą, pomógł jej uwierzyć w siebie i swoją kobiecość –  to co dla kobiety stanowi ważny aspekt. Monika jest obecnie szczęśliwą mamą dwójki dzieci – Jeremiego i Kalinki, ale również znajduje czas na spełnianie się jako piosenkarka.

„MONIKA Kuszyńska – kobieta, która nigdy się nie poddaje „

Dla mnie Monika Kuszyńska jest wzorem do naśladowania, pokazuje, że pomimo nieszczęśliwego wypadku czy choroby, kiedy życie dla nas traci sens – można znaleźć szczęście w życiu – wystarczy TYLKO CHCIEĆ 🙂

Monika Kuszyńska – piękny głos, piękna kobieta, ale przede wszystkim wartościowy człowiek.

Mamy również autograf Moniki . Jeszcze raz DZIĘKUJEMY .

Poniżej galeria z dnia 07.06.2019 Stowarzyszenie KochaMY

Spójrzcie na skrót, który ukazuje szczęśliwą Monikę Kuszyńską 🙂

 

Do posłuchania  teledyski 🙂

Obudź się i żyj

Nowa rodzę się

Nie ma rady na miłość