W dniu dzisiejszym odbył się Piknik naszego Stowarzyszenia z okazji zakończenia (trudnego dla wszystkich, ze względu na panującą sytuację w kraju) roku szkolnego 2020/2021 r. Takim miłym akcentem chcieliśmy również zacząć sezon wakacyjny. Wszystkim życzymy udanych wakacji.
Niestety nie wszyscy mogli spotkać się tam z nami, jednak mamy nadzieję, że następnym razem frekwencja będzie większa.

Zarząd Stowarzyszenia przygotował dla wszystkich członków niespodzianki w postaci czapeczek idealnych na lato – dzieciom bardzo się podobały. Zakupił również napoje oraz zorganizował cały Piknik, łącznie z oprawą muzyczną.

DZIĘKUJEMY firmie za kartonów chrupek różnego rodzaju dla naszych dzieciaków. Nasze dzieci je uwielbiają, a Państwa chrupki wywołują na ich twarzach uśmiech, który jest najcenniejszym podziękowaniem.

  Ponieważ zwykłe kukurydziane chrupki były w niepodzielnym worku, Zarząd zakupił worki strunowy i porozsypywał do nich, żeby dla każdego dziecka starczyło.

Na nasze pociechy czekała jeszcze jedna niespodzianka. Dzięki uprzejmości Pana Pawła Franz oraz Tandthem salon rowerowy Pawelec – w ramach akcji „Kaski w ramach akcji 20-lecia Merida Polska” oraz Pani Izabeli Jarosz za ich przekazanie – nasze Stowarzyszenie otrzymało 20szt kasków, za które BARDZO DZIĘKUJEMY!!!


Zarząd Stowarzyszenia podjął decyzję o losowaniu kasków, ze względu na to, że członków naszego Stowarzyszenia jest obecnie 46-ciu. Była to najbardziej sprawiedliwa decyzja. Zarząd uzupełnił pozostałe losy – z paczek, które przeszły na poczet Stowarzyszenia oraz innych gadżetów. Niestety nie było możliwości wyboru rozmiarów pasujących dla każdego, ale mamy nadzieję, że dzieci, które wylosowały te kaski będą z nich bardzo zadowolone. Uśmiechy na ich twarzach to największe podziękowanie.
Rozumiemy, ze nie każdy był zadowolony z wygranego losu, ale nie mamy na to większego wpływu, dlatego liczymy na Państwa zrozumienie.

Zarząd Stowarzyszenia , żeby nie pokrzywdzić osób, które nie mogły tego dnia być tam z nami, wybrał do losowania dzieci, które wyciągały losy z numerkami, a Zarząd uzupełniał listę w kolejności alfabetycznej dla osób nieuczestniczących w Pikniku. Nagrody z losów oraz czapki są do odbioru w siedzibie Stowarzyszenia przez dwa tygodnie od dnia Pikniku.

DZIĘKUJEMY również wszystkim mamom, które upiekły dla nas przepyszne placki.

Poniżej fotorelacja z Pikniku. Życzymy miłego aktywnego spędzania na rowerkach, w wylosowanych kaskach razem z całymi rodzinami. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY za możliwość przekazania kasków.

        

LOSOWANIE 🙂

 

Do zobaczenia 🙂