Początkowo Piknik naszego Stowarzyszenia zaplanowany był na 23.05.2020 r. – niestety z przyczyn niezależnych – Covid19 – data uległa przesunięciu na dzień dzisiejszy. Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać, choć w dużo mniejszym gronie. Dla osób niepełnosprawnych  i ich rodzin każda integracja jest bardzo potrzebna. Mamy nadzieję, ze wszystkim się podobało, a tych których tam z nami nie było serdecznie pozdrawiamy. Stowarzyszenie KochaMY przygotowało dla swoich podopiecznych paczuszki, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc sponsorów.

Jeszcze w dniu dzisiejszym odbieraliśmy upominki  dla naszych dzieci od firmy z Nowego Tomyślu, za które BARDZO DZIĘKUJEMY.

Pomimo jesiennej pogody dzieci  mogły bardzo ciekawie spędzić czas.  Były konkurencje, tańce, zjazd na linie, malowanie twarzy, Panie z pieskami do dogoterapii, Super fotka przy motorze, do jedzenia czekały na nas słodkości oraz ciepła grochówka i kiełbaska z grilla, a to wszystko przy przyjemnej muzyce.

Wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji Pikniku oraz tym, którzy tam z nami byli SERDECZNIE  – DZIĘKUJEMY 🙂

Poniżej krótka fotorelacja – zapraszamy do obejrzenia.

 

Dziękujemy również firmie za wielokrotną pomoc finansową i rzeczową,

  

DZIĘKUJEMY – wszystkim mamom, które pomagały w organizacji pikniku, upieczeniu placków oraz przygotowaniach , Paniom animatorkom – Elżbiecie Podlaszewskiej-Cybal, Agacie Kaczmarek, Ilonie Kwiatkowskiej, Weronice Nożyńskiej, Zuzannie Rackiej, Paniom z Kynolandii (dogoterapia) Danuta Niemyt , Violetta Galas, DJ Szymonowi Ochla, Pani Teresie i Janowi Klimczak oraz Panu Władysławowi Hoffman.