W dniu dzisiejszym odbył się długo wyczekiwany Piknik naszego Stowarzyszenia. Tym razem na nasze dzieciaczki – te duże i te małe czekały atrakcje:
zamki dmuchane, wata cukrowa, popcorn, malowanie twarzy, „cuda ” z baloników oraz bańki mydlane i zabawy przy muzyce.
Nasi tatusiowie sprawdzili się w roli  – i pomogli przy grilowaniu, za co bardzo dziękujemy. Tutaj również wielkie podziękowanie należy się Piekarni Sowa, która dostarczyła nam świeżutkie bułeczki.
W trakcie  zabawy, rodzice i dzieci mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku, wypić kawę / herbatę lub wodę czy  sok. Na dzieci czekały chrupki różnego rodzaju, które po raz kolejny dostarczyła nam firma MIK Piosik-za co bardzo dziękujemy.
Jedną z dzisiejszych atrakcji był policyjny PYREK, z którym wszystkie dzieci chciały mieć zdjęcie, a urocze Panie policjantki razem z Pyrkiem rozdawały słodkie „co nie co”. Dzieci miały także możliwość zrobienia zdjęcia w aucie policyjnym i zadać nurtujące je pytania. Bardzo dziękujemy Paniom Policjantkom i oczywiście PYRKOWI 🙂
To nie konic niespodzianek – po wyjeździe policji, atrakcją był przyjazd wozu strażackiego. Tutaj kolejne zdjęcia i pytania.
Cały czas dzieci mogły korzystać z zamków dmuchanych, które zagościły u nas dzięki uprzejmości Powiatowego Centrum Sportu i specjalne podziękowania dla Pana Dyrektora -Jakuba Skrzypczaka. Uśmiech na twarzach naszych dzieci to chyba najlepsze podziękowanie.

Niespodzianki balonikowe – dzieci zadowolone: miecze, karabiny, koniki , kwiatki itp. Cuda z baloników – najlepsza zabawa.

Po raz pierwszy na naszym pikniku była niespodzianka  – taniec z Panią Patrycją – dobra zabawa dla mam i dzieci, każdy tańczył jak potrafił – ale czy to było ważne? Nasze mamy mogły skorzystać z lekcji bachaty u p. Patrycji  dzięki decyzji Zarządu naszego Stowarzyszenia, które dla chętnych mam opłaciło miesiąc lekcji. Jak widać  to nie tylko taniec dla mam. Uśmiech, muzyka i zabawa – komu tego dziś brakowało?
Zarząd Stowarzyszenia przygotował dla naszych milusińskich paczuszkę – super kolorowe ręczniki plażowe. Mamy nadzieję, że będą służyć na letnie wyjazdy. I tutaj również podziękowanie dla „NZZ Solidarność” Phoenix Contact Wielkopolska, która wsparła nasze Stowarzyszenie w tak ciężkich czasach.

Zarząd Stowarzyszenia DZIĘKUJE wszystkim bez których nie odbyłby się ten Piknik oraz oczywiście naszym mamom, które upiekły słodkie ciasta.

Dla osób, które w tym dniu nam pomagały, Zarząd przygotował słodkie podziękowania.

Żałujemy, że nie wszyscy mogli być z nami.
Poniżej fotorelacja z dzisiejszego dnia: