W dniu dzisiejszym tj. 28.05.2023 odbyły się obchody Dnia Dziecka dla osób z niepełnosprawnością i ich rodzin – BARDZO dziękujemy Panu Dyrektorowi Powiatowego Centrum sportu – Jakubowi Skrzypczakowi – za okazana pomoc i wsparcie, całej „załodze”, która nadzorowała bezpieczeństwo naszych dzieci z niepełnosprawnością oraz wolontariuszom Zespołu Szkół Nr 1 w Nowym Tomyślu.
Cieszymy się, że są takie osoby, dla których czas spędzony z osobami z niepełnosprawnością liczy się tak samo jak dla nas. Zarząd Stowarzyszenia chciałby podziękować sponsorom, którzy wsparci nasze Stowarzyszenie finansowo na zakup słodkości na ten dzień. Tym bardziej doceniamy taki gest.

Zarząd naszego Stowarzyszenia jak co roku przygotował paczki dla osób z niepełnosprawnością. Atrakcją dzisiejszego Dnia Dziecka poza konkurencjami sportowymi była  – możliwość dojenia krowy, różne atrakcje z baloników oraz malowanie twarzy.
Myślę, że warto organizować takie imprezy dla dzieci i dorosłych z niepełnosprawnością, gdyż te osoby  w naszym społeczeństwie często są pomijanie. Nie myśli się o organizacji imprez dla osób z niepełnosprawnością, a my zaczynamy to zmieniać – w naszym środowisku lokalnym.

a tak o dzisiejszym Dniu wspomnieli :

https://www.facebook.com/centrum.sportu.nt/posts/708371554421499

Każdy gest wsparcia dla osób z niepełnosprawnością i ich rodzin jest doceniony, a uśmiech naszych dzieciaków jest największym podziękowaniem – czy było warto – zobaczcie sami.

20230528_095304-Sredni

Zdjęcie 1 z 164