W dniu dzisiejszym dzięki odbył się Dzień Dziecka na sportowo dla dzieci z niepełnosprawnościami zorganizowany przez Powiatowe Centrum Sportu oraz Stowarzyszenia KochaMY.

Wolontariusze dbali o bezpieczeństwo przy konkurencjach, w razie czego służyli pomocą czy wytłumaczeniem. Przygotowanych było 10 stacji z konkurencjami.
Na wszystkich uczestników czekały: napoje, owoce, soczki, cukierki, kawa, herbata.

Przy tej okazji chciałabym wspomnieć, że w dniu wczorajszym, tj.3.06 obchodziłby swoje 21-wsze urodziny Samuel, który niedawno od nas „odszedł”, ale w naszych myślach  i  sercach jest cały czas z nami. Jego rodzice dostarczyli nam słodkie pączucie, rogaliki i szarlotkę – za co bardzo DZIĘKUJEMY. Wiemy, że w tak trudnych dla nich chwilach, jest to dla nich ciężkie i szanujemy to tym bardziej.

Chociaż dzień był pełen atrakcji, każdy mógł odpocząć chwilkę na leżaczku. Myślę, że nie ma co się rozpisywać , tylko obejrzeć fotorelację.

            

      

Prawie na koniec naszego spotkania – udało nam się „złapać” , nowotomyskiego sztangistę,zawodnika LKS Budowlani – Kucera Nowy Tomyśl – Piotra Kudłaszyka, który podczas Mistrzostw Europy w Tiranie w kategorii 73 kg wywalczył brązowy medal w dwuboju.

https://nowytomysl.naszemiasto.pl/ogromny-sukces-piotra-kudlaszyka-zostal-brazowym-medalista/ar/c2-8844639

Nie mogło odbyć się bez krótkiej sesji, ale Pan Piotr super sobie radził 🙂

 

na zakończenie taniec z p. Martyną . 

BARDZO dziękujemy wszystkich wolontariuszom, a w szczególności Dyrektorowi Powiatowemu Centrum Sportu – Jakubowi Skrzypczakowi za to, że rozumie nasze potrzeby i chce działać na rzecz osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin.
Powiatowe Centrum Sportu oraz nasze stowarzyszenie przygotowała w ramach podziękowań upominki dla wolontariuszy.