Jak co roku nasze Stowarzyszenie wraz z Powiatowym Centrum Sportu zorganizowało Dzień Dziecka na sportowo dla dzieci z niepełnosprawnością z naszego Stowarzyszenia. Każda aktywność fizyczna dla osób z niepełnosprawnością wpływa bardzo pozytywnie na zdrowie psychiczne ,działa kojąco na nerwy, pomaga w redukcji stresu oraz zwiększa poczucie własnej wartości. Aktywność ruchowa przez zabawę jest doskonałą rehabilitacją, która wywołuje uśmiech na twarzach dzieci z niepełnosprawnością ( dużych i małych)..
W tym roku Powiatowe Centrum Spotu zrobiło dla nas wielką niespodziankę – zapraszając Panią z alpakami.W międzyczasie każdy mógł skorzystać ze słodkiego poczęstunku, kawy i herbaty.
Pani Kasia – od niedawna Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu – z uśmiechem na twarzy rozgrzewała dzieci i dorosłych do zabawy w rytmie tańca.
Pan Jacek brał czynny udział i nadzorował konkurencje sportowe wraz z wolontariuszami z Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu, a Panie – Ela, Justyna i Ilona – dzielnie malowały twarze i ręce naszych pociech.

Wszystkim wymienionym wyżej osobom oraz naszym darczyńcom – firmie Zatrudnimy Kierowców C+E !! - PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "MIK" PIOSIK SPÓŁKA JAWNA - JobInTrans.eu za podarowanie chrupek różnego rodzaju, które cieszą się za każdym razem „powodzeniem”  oraz za wsparcie jakie otrzymaliśmy na organizację paczek dla dzieci z niepełnosprawnością z naszego Stowarzyszenia SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Cieszymy się, że mogliśmy ten dzień spędzić z uśmiechem na twarzy, a to jest bardzo potrzebne i dzieciom i ich rodzicom.

A tak o tym dniu  wspomniało PCS:

https://www.facebook.com/centrum.sportu.nt/posts/910816314177021

Zapraszamy do fotorelacji z tego dnia :