W dniu dzisiejszym 7.11.2019 r. w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbył się charytatywny koncert „ABBA dla Roberta” z udziałem zespołu OJEJ, nauczycieli, rodziców i przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nowym Tomyślu.  Całość dochodu przeznaczona została dla Roberta Korbanka, męża nauczycielki ze Szkoły – Justyny Korbanek, która przez 10-lat organizowała właśnie takie koncerty charytatywne.

Przed koncertem można było napić się kawy lub herbaty oraz posmakować pyszności, które tam czekały. Po koncercie można było zrobić zdjęcie w foto-budce.

Bardzo dziękujemy tym, którzy byli tam z nami. Sami wiemy najlepiej, że na rehabilitację potrzebna jest każda złotówka. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją „cegiełkę”.

 

8.11.2019 r. odbyły się jeszcze dwa koncerty, czynna była kawiarenka z bardzo pysznymi plackami oraz loteria fantowa.

 

PANI JUSTYNO – życzymy  wytrwałości  i sukcesów w rehabilitacji męża. Członkowie naszego Stowarzyszenia najlepiej wiedzą co znaczy cierpienie i zmaganie się z przeciwnościami losu, gdyż robimy to w swoim życiu każdego dnia…

 

Poniżej link ze zdjęciami z trzech koncertów 🙂

https://nowytomysl.naszemiasto.pl/nowy-tomysl-abba-dla-roberta-trzy-koncerty-trzy-razy-pelna/ga/c13-7418868/zd/48196030?fbclid=IwAR3CTwL66g89O2x3IBc_K6uocBGpbmMUlVDfW7ygixxZaOGUUEKiH_ZrfjY