W dniu 2.12.2023 r. odbyły się w Powiatowym Centrum Sportu po raz kolejny Mikołajki na sportowo organizowane przez PCS w Nowym Tomyślu  przy współpracy Stowarzyszenia KochaMY i Stowarzyszenia „Rodzinka”. Cieszymy się, że Mikołajki odbywają się już od 3 lat, tym bardziej, że 3.12. obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami.

Po oficjalnym powitaniu wszystkich uczestników przez Dyrektora Powiatowego Centrum Sportu – Jakuba Skrzypczaka, uczestnicy mogli rozgrzać się przed czekającymi ich konkurencjami. Rozgrzewkę prowadziła Marita ZUMBA zachęcając wszystkich do tanecznych ” wygibasów”.

W tym roku fantastyczna ekipa PCS przygotowała „świąteczne konkurencje”, nad którymi czuwała ekipa  wolontariuszy z Zespołu Szkół Nr1 w Nowym Tomyślu.

W międzyczasie każdy mógł spróbować swoich sił i wykazać się w artystycznym zdobieniu pierników oraz potem je spróbować 🙂

Jak każdy dobrze wie, nie mogło zabraknąć osoby, na którą wszyscy czekali – MIKOŁAJA, który z uśmiechem na twarzy zawitał z prezentami dla naszych dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością. Na uczestników czekały prezenty oraz możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem.

Po zmaganiach sportowych można było napić się kawki przy słodkich pierniczkach, a na koniec skosztować smacznej pizzy.

DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy przyczynili się do tego, żeby przygotować ten wspaniały Dzień oraz tym, którzy uczestniczyli w sportowych zmaganiach.

Cieszymy się, że są tak wspaniali ludzie, którzy poświęcają swój czas, aby przygotować się do Mikołajek na sportowo dla osób z niepełnosprawnością i ich rodzin. Każdej osobie za ogrom pracy serdecznie dziękujemy. Uśmiech naszych dzieci mówi sam za siebie , a jest to najlepsze podziękowanie za ich pracę.

Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami 🙂 Zapraszam do obejrzenia fotorelacji:

A tak opisał tą imprezę organizator :

https://www.facebook.com/centrum.sportu.nt/posts/809475514311102